PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

přehled je průběžně aktualizován

program pražských představení   |   zájezdy

DIVADLO ABC Praha
Vodičkova 28, Pasáž U Nováků, 110 00 Praha 1, tel :224 215 943, vstupenky
leden 2018    
27. 1. sobota 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
únor 2018    
9. 2. pátek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
28. 2. středa 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
březen 2018    
6. 3. úterý 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
22. 3. čtvrtek 19:00 VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego

 

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha
Praha 1, Jungmannova 31, tel. pokladna 224 946 436, vstupenky
leden 2018    
13. 1. sobota 17:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
17. 1. středa 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
27. 1. sobota 17:00 S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
únor 2018    
6. 2. úterý 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
7. 2. středa 19:00 RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
10. 2. sobota 17:00 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
16. 2. pátek 19:00 S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
25. 2. neděle 16:00 FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
březen 2018    
3. 3. sobota 19:00 SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
20. 3. úterý 19:00 DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
21. 3. středa 19:30 ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro

 

DIVADLO GONG Praha
Sokolovská 191, 190 00 Praha 9, tel: 603 805 271, 222 984 272, vstupenky
únor 2018    
4. 2. neděle 19:30 VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
březen 2018    
7. 3. středa 19:30 POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
duben 2018    
19. 4. čtvrtek 19:30 CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor - pražská premiéra

 

DIVADLO PALACE Praha
Jalta,Václavské náměstí 43, Praha 1, tel:. 224 228 814, pokladna@divadlopalace.cz, vstupenky
leden 2018    
16. 1. úterý 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
březen 2018    
2. 3. pátek 19:00 V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier

 

DIVADLO U HASIČŮ Praha
Praha 2, Římská 45, vstupenky tel.: 222 518 716, 222 516 910, vstupenky
leden 2018    
22. 1. pondělí 19:00 PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
únor 2018    
19. 2. pondělí 19:00 BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
26. 2. pondělí 19:00 HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
březen 2018    
5. 3. pondělí 19:00 NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, Aldo Nicolaj
7. 3. středa 19:00 TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
12. 3. pondělí 19:00 PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .

 

HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY - přehled je průběžně aktualizován
BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
16. 1. úterý 19:00 PROSTĚJOV Divadlo
     
17. 1. středa 19:00 OSTRAVA DK Acord
     
20. 3. úterý 19:30 VRATISLAVICE u LIBERCE
     
21. 3. středa 19:30 PRAHA KLÁNOVICE Kultruní centrum Nová Beseda
     

 

CO TAKHLE KE ZPOVĚDI..., Pardon me, Prime Minister -- Edward Taylor
19. 3. pondělí 19:00 PRAHA 11 Chodov KC Zahrada - předpremiéra
     
20. 3. úterý 19:00 PARDUBICE Východočeské divadlo
     
21. 3. středa 19:00 OLOMOUC Reduta
     
22. 3. čtvrtek 19:00 OPAVA Kino Mír
     
26. 3. pondělí 19:00 NOVÝ BOR Městské divadlo
     
27. 3. úterý 19:00 DĚČÍN Městské divadlo
     
5. 4. čtvrtek 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     
11. 4. středa 19:00 KUTNÁ HORA Tylovo divadlo
     

 

DRAHÁ MATHILDA, Israel Horovitz
11. 3. neděle 19:00 TŘEBÍČ Divadlo
     

 

DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
7. 2. středa 19:00 CHOMUTOV Divadlo
     
26. 2. pondělí 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     

 

FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
26. 1. pátek 19:00 DÉČÍN Městské divadlo
     
4. 2. neděle 19:00 FRENŠTÁT POD RADHODŠTĚM KD
     
5. 2. pondělí 19:00 OSTRAVA Acord
     
11. 3. neděle 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     
18. 3. neděle 19:00 PLZEŇ Měštanská beseda
     

 

HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous francouzská komedie
14. 1. neděle 19:00 BRNO Divadlo Bolka Polívky
     
8. 3. čtvrtek 19:00 PRAHA 8 Bohnice KD Krakov
     

 

NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ, Aldo Nicolaj
8. 3. čtvrtek 19:00 SLAVKOV U BRNA
     

 

POLIB TETIČKU ANEB NIKDO NENÍ BEZ CHYBY, Simon Williams
24. 1. středa 19:00 CHOMUTOV Městské divadlo
     
14. 2. středa 19:00 PRAHA - CHODOV Kulturní centrum Zahrada
      předprodej / on-line
8. 3. čtvrtek 19:00 BOJKOVICE Klub Maják
     
9. 3. pátek 19:00 JEMNICE
     
23. 3. pátek 19:00 KOMÁROV
     

 

PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous .
16. 1. úterý 19:00 PRAHA 8 KD KRAKOV
     
21. 1. neděle 19:00 STOCHOV Dum kultury
     
28. 1. neděle 19:00 NOVÁ PAKA DK
     
11. 2. neděle 19:00 OLOMOUC Reduta
     
15. 2. čtvrtek 19:00 PŘÍBRAM Divadlo
     
18. 2. neděle 19:00 BŘECLAV Kino Koruna
     
25. 3. neděle 19:00 BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
     

 

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
14. 1. neděle 19:00 OLOMOUC kino METROPOL
     
15. 1. pondělí 19:00 UHERSKÝ BROD KD
     
23. 1. úterý 19:00 SLANÝ Divadlo
     
5. 2. pondělí 19:00 BRNO Divadlo Bolka Polívky
     
11. 2. neděle 19:00 HAVLÍČKŮV BROD Divadlo
     
6. 3. úterý 19:00 MLADÁ BOLESLAV Divadlo
     

 

ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
24. 1. středa 19:00 ZÁBŘEH KD
     
25. 1. čtvrtek 19:30 CHOCEŇ Panský dvůr
     
18. 2. neděle 19:00 BOSKOVICE Sokolovna
     
19. 2. pondělí 19:00 ŠTERNBERK Kulturní dům
     
4. 3. neděle 19:00 ZBÝŠOV u Brna Městské kulturní centrum
     

 

S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
17. 2. sobota 19:00 ZLÍN Academia centrum UTB
     
18. 2. neděle 19:00 BRNO Divadlo Bolka Polívky
     

 

SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
14. 1. neděle 19:30 ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
     
15. 1. pondělí 19:00 KOLÍN Divadlo
     
16. 1. úterý 19:00 ČÁSLAV Dusíkovo divadlo
     
29. 1. pondělí 19:00 ZDÁR NAD SÁZAVOU Divadlo
     
31. 1. středa 19:00 MLADÁ BOLESLAV Divadlo
     
8. 2. čtvrtek 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE KD Metropol
     
11. 2. neděle 19:00 TEPLICE Divadlo
     
12. 2. pondělí 19:00 JILEMNICE Divadlo
     
15. 2. čtvrtek 19:00 PELHŘIMOV Divadlo
     
16. 2. pátek 19:00 KUTNÁ HORA Divadlo
     
22. 2. čtvrtek 19:00 LITOVEL Městský klub
     
23. 2. pátek 19:00 OSTRAVA Dům kultury
     
14. 3. středa 19:00 LIBEREC Lidové sady
     
16. 3. pátek 19:00 STOCHOV Divadlo
     
23. 3. pátek 19:30 PRAHA 6 DLABAČOV
     

 

TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
25. 2. neděle 19:30 ŽAMBERK Divadlo
     

 

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
17. 1. středa 19:00 ČESKÁ LÍPA Divadlo
     
21. 1. neděle 18:00 HORNÍ BEČVA Kulturní dům
     
22. 1. pondělí 18:00 HORNÍ BEČVA Kulturní dům
     
12. 2. pondělí 19:00 KOSTELEC NAD ORLICÍ Kulturní dům Rabštejn
     
22. 2. čtvrtek 19:00 PRAHA 6 DLABAČOV
     
26. 2. pondělí 19:00 PŘÍBRAM Divadlo A.Dvořáka
     
28. 2. středa 19:30 OSTROV U Karlových Varů
     
25. 3. neděle 19:30 JÍLEMNICE Společenský dům
     
28. 3. středa 19:00 ŽDÁR NAD SÁZAVOU Městské divadlo
     

 

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM..., Renato Giordano a Rodolfo Sonego
22. 1. pondělí 19:00 PLZEŇ KD Peklo
     
23. 1. úterý 19:00 JIHLAVA Dům kultury
     
20. 2. úterý 19:00 JABLONEC NAD NISOU Divadlo
     
21. 2. středa 19:00 HORŠOVSKÝ TÝN KD
     
26. 3. pondělí 19:30 KAMENICE U PRAHY KD
     
27. 3. úterý 19:00 OSTROV U Karlových Varů
     

 

VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
4. 3. neděle 19:00 BRNO KC Semilasso
     

 

VRÁTILA SE JEDNOU V NOCI, Eduardo Rovner
28. 2. středa 19:00 DÉČÍN Městské divadlo
     
18. 3. neděle 19:30 KARLOVY VARY Divadlo
     
19. 3. pondělí 19:30 DOBRUŠKA Kino 70
     

program pražských představení   |   zájezdy