PROGRAM PŘEDSTAVENÍ

Vybíráme z programu
DIVADLO U HASIČŮ Praha Římská 45, Praha 2 , tel. 222 518 716 Vstupenky
24.01.2019 | 19:00h PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME, Eric Assous
30.01.2019 | 19:00h DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber
12.02.2019 | 19:00h HERCI JSOU UNAVENI, Eric Assous
22.02.2019 | 19:00h TURECKÁ KAVÁRNA, Robert Thomas
11.03.2019 | 19:00h VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
28.03.2019 | 19:00h RUKOJMÍ BEZ RIZIKA, Alain Reynaud Fourton
DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Praha Jungmannova 31, Praha 1 , tel. 224 946 436 Vstupenky
20.01.2019 | 16:00h VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE, Neil Simon
28.01.2019 | 19:00h SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC, Tennessee Williams
04.02.2019 | 19:00h POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
16.02.2019 | 17:00h DROBEČKY Z PERNÍKU, Neil Simon
04.03.2019 | 16:00h DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber zadáno
15.03.2019 | 19:00h VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE, Neil Simon
DIVADLO PALACE Praha Václavské náměstí 43, Jalta, Praha 1 , tel. 224 228 814 Vstupenky
21.02.2019 | 19:00h V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
02.03.2019 | 15:00h V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU, Jean Barbier
DIVADLO GONG Praha Sokolovská 191, Praha 9 , tel. 603 805 271 Vstupenky
17.01.2019 | 19:00h CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ..., Edward Taylor
25.01.2019 | 19:00h BOSÉ NOHY V PARKU, Neil Simon
03.02.2019 | 16:00h S TVOJÍ DCEROU NE, Antonín Procházka
17.02.2019 | 16:00h FILUMENA MARTURANO, Eduardo De Filippo
22.02.2019 | 19:00h CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ..., Edward Taylor
08.03.2019 | 19:00h ŘÍMSKÉ NOCI, Franco D´Alessandro
09.03.2019 | 19:00h DRAHÁ LEGRACE, Francis Veber
10.03.2019 | 16:00h VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA, Robert Anderson
15.03.2019 | 19:00h CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ..., Edward Taylor
18.03.2019 | 19:00h POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ, Neil Simon
DIVADLO NA MANINÁCH Praha Na Maninách 1525/32a, Praha 7 - Holešovice , tel. +420 725 000 946
17.02.2019 | 17:00h PŘÍBĚH COCO CHANEL, Jiří Just
15.03.2019 | 19:00h PŘÍBĚH COCO CHANEL, Jiří Just
HRAJEME MIMO STÁLÉ SCÉNY
BOSÉ NOHY V PARKU Neil Simon
17.01.2019 | 19:00h UHERSKÝ BROD Dům kultury
01.02.2019 | 19:00h OSTRAVA Dům kultury
02.02.2019 | 19:00h KARVINÁ Městský dům kultury
05.02.2019 | 19:00h TŘEŠŤ Kulturní dům
09.02.2019 | 19:00h LIBEREC Divadlo FX Šaldy
17.03.2019 | 19:00h PRAHA 6 DLABAČOV
CO TAKHLE KE ZPOVĚDI ... Edward Taylor
22.01.2019 | 19:00h ŽDÁR NAD SÁZAVOU Městské divadlo
23.01.2019 | 19:00h HAVLÍČKŮV BROD Městské divadlo a kino Ostrov
05.02.2019 | 19:30h STRÁŽNICE Kulturní dům Strážničan
06.02.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
11.02.2019 | 19:00h TEPLICE Krušnohorské divadlo
20.02.2019 | 19:00h TÁBOR Divadlo O. Nedbala
28.02.2019 | 19:00h KOLÍN Městské divadlo
08.03.2019 | 19:30h LANŠKROUN Kulturní dům
13.03.2019 | 19:00h BOHUMÍN sál K3
14.03.2019 | 19:00h JIHLAVA Dům kultury
27.03.2019 | 19:30h VODŇANY
DÁMSKÁ ŠATNA Arnošt Goldflam
12.02.2019 | 19:00h PRAHA 8 Bohnice KD Krakov
24.02.2019 | 19:00h JABLONEC NAD NISOU Divadlo
DRAHÁ LEGRACE Francis Veber
27.01.2019 | 19:00h BRNO Divadlo Bolka Polívky
28.01.2019 | 19:00h OPAVA Kino Mír
29.01.2019 | 19:00h VARNSDORF Městské divadlo
25.02.2019 | 19:30h SLANÝ Městské divadlo
26.02.2019 | 19:00h PARDUBICE Kulturní dům Hronovická
05.03.2019 | 19:00h ÚSTÍ NAD LABEM Dum kultury
07.03.2019 | 19:30h KLATOVY Divadlo
25.03.2019 | 19:00h BRATISLAVA Teatro Wustenrot
29.03.2019 | 19:00h ŽDÁR NAD SÁZAVOU zadáno
DRAHA MATHILDA Israel Horovitz
06.02.2019 | 19:00h PRAHA 4 Chodov KC ZAHRADA
DROBEČKY Z PERNÍKU Neil Simon
08.02.2019 | 19:30h ČESKÝ KRUMLOV Divadlo
11.03.2019 | 19:00h TÝNEC NAD SÁZAVOU Hotel Týnec
FILUMENA MARTURANO Eduardo De Filippo
10.03.2019 | 19:00h LOMNICE NAD POPELKOU Tylovo divadlo
23.03.2019 | 19:00h VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ S klub
24.03.2019 | 17:00h KAROLÍNKA Valašské Národní Divadlo
HERCI JSOU UNAVENI Eric Assous
28.02.2019 | 19:00h BRNO Divadlo Bolka Polívky
31.03.2019 | 19:00h OLOMOUC Reduta
POLIB TETIČKU aneb Nikdo není bez chyby Simon Williams
21.01.2019 | 18:00h PŘÍBRAM Divadlo A.Dvořáka
19.03.2019 | 19:00h BÍLINA Kulturní centrum
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ Neil Simon
29.01.2019 | 19:00h HLUČÍN Kulturní dům
30.01.2019 | 19:00h KOPŘIVNICE Kulturní dům
15.02.2019 | 19:00h JABLONEC NAD JIZEROU Kulturní dům
09.03.2019 | 19:00h PLZEŇ Měštanská beseda
28.03.2019 | 19:00h FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ Kulturní centrum
29.03.2019 | 19:00h VELKÁ BÍTEŠ Kulturní dům
PŘÍBĚH COCO CHANEL Jiří Just
26.02.2019 | 19:00h PRAHA 10 Petrovice
PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME Eric Assous
03.02.2019 | 19:00h HORAŽDOVICE KD
14.02.2019 | 19:00h PRAHA 6 KC Dlabačov
ŘÍMSKÉ NOCI Franco D´Alessandro
06.02.2019 | 19:00h MLADÁ BOLESLAV Centrum Na Karmeli
13.02.2019 | 19:00h BRNO Divadlo Bolka Polívky
16.03.2019 | 19:00h HRADEC KRÁLOVÉ Filharmonie
RUKOJMÍ BEZ RIZIKA Alain Reynaud Fourton
10.02.2019 | 19:00h ONDŘEJOV u Prahy Sportovně kulturní centrum
11.02.2019 | 19:00h ŠTĚTÍ KS
13.02.2019 | 19:00h BRATISLAVA DK Dúbravka
14.02.2019 | 19:30h LIBEREC - VRATISLAVICE nad Nisou Kulturní centrum
03.03.2019 | 19:00h VRCHLABÍ Divadelní klub
24.03.2019 | 19:30h KARLOVY VARY Divadlo
S TVOJÍ DCEROU NE Antonín Procházka
17.02.2019 | 19:00h OSTRAVA Divadlo Mír
18.02.2019 | 19:00h KOPŘIVNICE Kulturní dům
SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA Ingmar Bergman
01.03.2019 | 19:00h BRNO DIVADLO B. POLÍVKY
02.03.2019 | 19:30h ČESKÝ KRUMLUV Divadlo
04.03.2019 | 19:00h PLZEŇ Měštanská beseda
27.03.2019 | 19:00h CHOMUTOV Divadlo
SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC Tennessee Williams
25.01.2019 | 19:00h LITOMĚŘICE Divadlo
18.02.2019 | 19:30h VELKÉ MEZIŘÍČÍ Jupiter club
12.03.2019 | 19:00h PROSTĚJOV Divadlo
13.03.2019 | 19:00h OTROKOVICE Kulturní dům
20.03.2019 | 19:00h TÝN NAD VLTAVOU
SLEPÁ LÁSKA Philipp Moog a Frank Röth
20.03.2019 | 19:00h TŘEBÍČ MKS
TURECKÁ KAVÁRNA Robert Thomas
04.02.2019 | 19:00h HRONOV Jiráskovo divadlo
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU Jean Barbier
13.02.2019 | 19:00h KAPLICE Kulturní dům
VĚZEŇ NA DRUHÉ AVENUE Neil Simon
19.01.2019 | 17:00h PROSTĚJOV Divadlo
22.01.2019 | 19:00h CHOMUTOV Divadlo
10.02.2019 | 19:00h OLOMOUC Reduta
11.02.2019 | 19:00h HAVÍŘOV KD Petra Bezruče
12.02.2019 | 19:00h ZLÍN Kongresové centrum
14.03.2019 | 19:00h NOVÝ BOR Divadlo
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM... Renato Giordano a Rodolfo Sonego
26.01.2019 | 17:00h BRATISLAVA Teatro Wustenrot
27.01.2019 | 19:00h BRNO KC Semilasso
02.02.2019 | 19:00h NYMBURK Hálkovo Divadlo
05.02.2019 | 19:00h PARDUBICE Kulturní dům Hronovická
26.03.2019 | 19:00h MLADÁ BOLESLAV Divadlo
VÍŠ PŘECE, ŽE NESLYŠÍM, KDYŽ TEČE VODA Robert Anderson
27.01.2019 | 19:00h OLOMOUC Reduta
28.01.2019 | 19:00h PROSTĚJOV Divadlo
24.02.2019 | 19:00h OSTRAVA Divadlo Mír
25.02.2019 | 19:00h OSTRAVA Divadlo Mír