MILAN PITKIN šumař, herec a komediant

Novinky

Šumař, herec a komediant

 

samostatná vystoupení

Jeden z našich nejoblibenějších humoristů, sverázný vypravěč historek a vtipů Milan Pitkin v samostatném komediálním vystoupení s písničkami.

Pro akce v divadlech, kulturních domech, klubových scénách, na firemních akcích, festivalech, bálech, městských slavnostech, motosrazech aj.

Už v zelených časech měl bavičské sklony: "Jo, už na vojně jsem byl takovej komediant. Tam mi taky začali říkat Pitkine. Mívali jsme jeden film na půl roku a přivezli nám grotesku Zásah v pravou chvíli s Normanem Wisdomem. Od té doby mi lidi začali říkat Pitkine a už se to se mnou táhlo."

A už tehdy si začal vytvářet jakousi databanku vtipů. "Mám na to rejstřík. Jsou asi tři stovky vtipů, které používám pravidelně. Mám rád třeba ty sprosté... Ale musejí se vyprávět správně.a musí to být úderné a krátké. Ale nemám rád vtipy hnusné a oplzlosti, ty okamžitě vypouštím."

A právě díky své zálibě v anekdotách se poprvé dostal na obrazovku. "Známí mě přihlásili do pořadu To je fór! a já ho osmkrát za sebou vyhrál. Pak jsem se na party u své sestry Ivony náhodou setkal s Ivanem Mládkem. Líbily se mu ty moje koktavé vtipy a dal mi tu koktavou image ."

Na obrazovkách se pravidelně objevuje od roku 2000 a po úspěšném účinkování v pořadu To je fór! se stal pravidelným spolupracovníkem Ivana Mládka v jeho estrádách a koncertech.

Z OHLASŮ DIVÁKŮ A POŘADATELŮ
Datum 11. 10. 2013

Dobrý den, pane Hanzlíčku,
musím pochválit výběr pana Pitkina, který byl opravdu úžasný a skvěle udržoval náladu na naší akci. Přiznám se, že jsem nečekala, jak dobře se bude vystoupení vyvíjet a i písničky v jeho podání byly příjemné.

S pozdravem Pavlína Pelcová,
Městský úřad Mimoň